ROWEROWE-LESZNO.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Szosa (zagranica)

Mikołajowi odcięło prąd

Email Drukuj PDF

Mikołaj Konieczny wywodzący się z „Orła Lipno”, aktualnie zawodnik KKS Gostyń niestety wycofał się na 98 kilometrze trasy mistrzostw świata w kolarstwie szosowym. Panujący 40-stopniowy upał w Katarze i brak nawodnienia przez około 30 kilometrów spowodowało u zawodnika odcięcie prądu. Warto wspomnieć, ze Mikołaj jest pierwszorocznym juniorem i zapewne będzie miał okazję na kolejne starty w zawodach rangi międzynarodowej.

Konieczny w Reprezentacji Polski na MŚ w Katarze

Email Drukuj PDF

Mikołaj Konieczny, mieszkaniec Lipna i kolarz KKS Gostyń znajduje się w składzie Reprezentacji Polski na mistrzostwa świata w kolarskie szosowym, które odbędą się w katarskim Doha. Jego start będzie można oglądać 14 października od godz. 12:05 na antenie Polsat Sport Ekstra oraz na koncie UCI na Youtube.

Wystartował w wyścigu Paryż - Roubaix Junior

Email Drukuj PDF

Mikołaj Konieczny, wychowanek Orla Lipno i kolarz KKS Gostyń startował w wyścigu dla juniorów, na trasie najbardziej legendarnego klasycznego wyścigu kolarskiego Paryż – Roubaix.

Hubert Kryś: Pierwsze zwycięstwo w sezonie

Email Drukuj PDF

Hubert Kryś, z pochodzenia leszczynianin, reprezentujący włoskie barwy teamu La Bagarre - Ciclistica Lucchese wygrał wyścig Gran Fondo Strade Bianche.

Bikefun team ścigał się w La Marmotte

Email Drukuj PDF

W ubiegły weekend grupa kolarzy w strojach teamu Bikefun wybrała się na maraton szosowy do Francji na La Marmotte. W ciągu jednego dnia mieli do pokonania 174 km i 5000 m przewyższenia.