• Decrease font size

MTB (zagranica)

Konwa siódmy na Węgrzech

Email Drukuj PDF

Marek Konwa (Kaczmarek Electric SA 64-sto Leszno MTB Team), czołowy kolarz górski i przełajowy w minioną niedzielę wystartował w zawodach UCI Kupa XCO1 na Węgrzech. Po rywalizacji na bardzo ciężkiej trasie uplasował się na 7 miejscu.

Konwa szósty w Pradze

Marek Konwa w poprzedni weekend startował w Pucharze Czech XCO1 rozegranym w Pradze. Mimo przerwy bez roweru spowodowanej chorobą zawodnik Kaczmarek Electric SA 64-sto Leszno MTB Team zajął podobnie jak sprzed rokiem szóste miejsce.

Włoskie rozpoczęcie sezonu Konwy

Marek Konwa, czołowy polski kolarz, zawodnik Kaczmarek Electric SA 64-sto Leszno MTB Team, w tym roku rozpoczął sezon MTB we Włoszech, na zawodach Internazionali di Italia w Maser XCO2, a nie tak jak zawsze w Hiszpanii na Copa Catalana.

Marek Konwa wygrywa w Turcji

Marek Konwa reprezentujący leszczyński REAL 64-sto startował w Salcano MTB Cup Istanbuł XCO1 w Turcji. Podobnie jak trzy lata temu również w minioną niedzielę stanął na najwyższym stopniu podium. Na konto kolarza trafiły kolejne cenne punktów UCI, potrzebnych do klasyfikacji olimpijskich.

Konwa na MŚ: Jestem zadowolony z wyniku

Marek Konwa rywalizował na Mistrzostw Świata MTB i trialu w Andorze. - Kończąc na 29 miejscu ze 100 zawodników najlepszych na świecie mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z wyniku, rok temu w Norwegii byłem 33, więc progres jest – mówi kolarz leszczyńskiego teamu REAL 64-sto.

Konwa piąty w Brnie

11 lipca w Brie – nie wliczając Mistrzostw Krajowych - odbyła się ostatnia edycja Pucharu Czech. Piąte miejsce zajął Marek Konwa, kolarz leszczyńskiego team REAL 64-sto.