• Decrease font size

ROWEROWE-LESZNO.pl | ZAWODY - XC

Martyna Szudra pierwsza w Hurom MTB Series

Email Drukuj PDF

W niedzielę 6 lipca w Mroczkowie Gościnnym odbył się finał debiutującego w tym sezonie, ogólnopolskiego cyklu wyścigów w formule XCO Hurom MTB Series. W klasyfikacji generalnej pierwsze miejsce zajęła reprezentująca Szawer Leszno Martyna Szudra w kategorii Masters Kobiet.

Troje na podium w Thule Cup

W ubiegły weekend troje zawodników – Emilian Pajzert i Piotr Chyła z REAL 64-sto oraz Martyna Szudra z LKS Astromal Szawer Leszno – stanęli na podium w swoich kategoriach podczas odbywającego się w Kleczewie k. Konina finałowego wyścigu XC w cyklu Thule Cup 2014.

Kaźmierczak i Chyła Mistrzami Wielkopolski

11 maja w Pniewach zostały rozegrane otwarte Mistrzostwa Wielkopolski XC, w zawodach zaliczanych do cyklu Thule Cup.  Zawodnicy leszczyńskiego klubu REAL 64-sto Michał Kaźmierczak oraz Piotr Chyła wywalczyli tytuł i koszulki Mistrza Wielkopolski.

Rywalizowali w Zielonej Górze

W sobotę kolarze walczyli o Puchar Prezydenta Miasta Zielone Góry. W ramach zawodów rozgrywane zostały eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików województwa Lubuskiego i Dolnośląskiego.

Pierwsze starty w tegorocznym Thule Cup

W ubiegły weekend w Wągrowcu odbyła pierwsza edycja cyklu Thule Cup organizowanego od dwunastu lat w formule XC MTB. Nasz region reprezentowali kolarze z REAL 64-sto oraz LKS Szawer Leszno.

Mierzyńska trzecia w juniorkach młodszych

Natalia Mierzyńska reprezentująca klub „Kołownik Włoszakowic” wśród juniorek młodszych zajęła 3 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików XC - Wyścigu o Puchar Dzieci Głogowskich rozgrywanych w sobotę w Głogowie.