ROWEROWE-LESZNO.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

ROWEROWE-LESZNO.pl | ZAWODY - TOR

Łączą speedrower z czarnym sportem

Email Drukuj PDF

Okres zimowy w Leszczyńskim Klubie Speedrowerowym „Szawer” jest gorący nie tylko ze względu  na trening zawodników. Aby sezon 2017 był lepszy od tegorocznego, pracuje także zarząd klubu. Pierwszą decyzją jest nawiązanie współpracy z klubem żużlowym Unia Leszno.

Podsumowanie sezonu (#3): LKS Szawer Leszno

Email Drukuj PDF

[TEAM POD NASZYM PATRONATEM] Kolejny artykuł dotyczący podsumowania sezonu 2016 poświęcamy Leszczyńskiemu Klubowi Speedrowerowemu „Szawer” Leszno. Zawodnicy rywalizowali w zawodach indywidualnych, drużynowych, parowych oraz klubowych zarówno rangi krajowej jak i europejskiej. Zobacz z jakimi rezultatami zakończyli bieżący sezon.

Zakończyli sezon na piątym miejscu (foto)

Email Drukuj PDF

W niedzielę na leszczyńskim torze speedrowerowym rozegrano ostatnią rundę Drużynowych Mistrzostw Polski. Zawodnicy LKS Szawer Leszno walczyli o możliwość zdobycia medalu. Niestety nie zdołali pokonać drużyny TSŻ Torunia, jak się później okazało srebrnego medalisty DMP 2016.

Ostatnia szansa na zdobycie medalu DMP

Email Drukuj PDF

Jutro 16 października leszczyńscy speedrowerzyści powalczą o medal Drużynowego Mistrza Polski. O zdobyciu tytułu będzie się liczyć nie tylko wygrana, ale również rezultat pozostałych drużyn. Początek spotkania o godzinie 16:00 na obiekcie przy ul. 17 Stycznia w Lesznie.

Speedrower: Pokonali „Mustanga” 93:62

Email Drukuj PDF

W ósmej rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski w speedrowerze leszczyński zespół wygrał z miejscowym „Mustangiem” wynikiem 93 do 62. Warto dodać, że taki wynik udało się uzyskać mimo okrojonego składu, w którym znalazło się czterech juniorów.

Żacy „Szawera” dali radę

Email Drukuj PDF

Na torze speedrowerowym w Bydgoszczy rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków. Na podium w swoich kategoriach stanęli wszyscy startujący w zawodach młodzi zawodnicy LKS „Szawera” Leszno – Antoni Michalski, Aleks Szkudlarek i Ksawery Kielaszewski.

Strona 1 z 10