ROWEROWE-LESZNO.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

ROWEROWE-LESZNO.pl | ZAWODY - SZOSA

Ponad 400 kolarzy wystartowało w Supermaratonie (foto)

Email Drukuj PDF

[POD NASZYM PATRONATEM] 27 sierpnia po drogach powiatu leszczyńskiego, kościańskiego i wolsztyńskiego kolarze rywalizowali w drugie edycji Supermaratonu Szosowego „Szlakiem Don Kichota”. W ramach zawodów organizowanych przez Leszczyński Klub Kolarski odbyły się II Mistrzostwa Służb Mundurowych. W imprezie wystartowało 431 kolarzy.

Supermaraton po trzech powiatach

Email Drukuj PDF

[POD NASZYM PATRONATEM] 27 sierpnia po drogach powiatu leszczyńskiego i kościańskiego i wolsztyńskiego odbędzie się II Supermaraton Szosowy „Szlakiem Don Kichota”. W ramach zawodów organizowanych przez Leszczyński Klub Kolarski zostaną rozegrane II Mistrzostwa Służb Mundurowych. Zapisy trwają do wtorku 23 sierpnia lub do wyczerpania limitu uczestników wynoszący 700 kolarzy.

MP: Konieczny w pierwszej juniorskiej szóstce

Email Drukuj PDF

Od środy w Świdnicy trwają Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym. Mikołaj Konieczny (Lipno / KKS Gostyń) został piątym juniorem w Polsce w jeździe indywidualnej na czas oraz szóstym w wyścigu ze startu wspólnego.

 

Adamkiewicz triumfatorem XI LMR, Szafraniec wśród dziennikarzy

Email Drukuj PDF

[POD NASZYM PATRONATEM] Ponad 700 zawodników, w tym 634 kolarzy na głównym dystansie ukończyło XI edycję Leszczyńskiego Maratonu Rowerowego – Bikefun Maraton, czyli największego maratonu szosowego ze startu wspólnego w Polsce. Triumfatorem wyścigu został Adam Adamkiewicz (REAL 64-sto), który pokonał 90 km w czasie 02:08:00 i średnią prędkością 42,18 km/h. W Mistrzostwach Polski Dziennikarzy zwyciężył Piotr Szafraniec (VeloNews.pl)

XI LMR: Zostało niewiele miejsc na liście startowej!

Email Drukuj PDF

[POD NASZYM PATRONATEM] 4 czerwca po drogach regionu leszczyńskiego zostanie rozegrana XI edycja Leszczyńskiego Maratonu Rowerowego – Bikefun Maraton, będącymi największymi zawodami szosowymi dla amatorów ze startu wspólnego w Polsce. W ramach XI LMR rozegrane zostaną po raz kolejny Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w kolarstwie szosowy, tradycyjnie Maraton będzie zaliczany do cyklu Leszczyńskiej Ligi Rowerowej. Warto zapisać się już teraz, gdyż wprowadzony ze względów bezpieczeństwa limit uczestników już się zapełnia.

Strona 1 z 18