ROWEROWE-LESZNO.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Pozostałe

Po raz drugi zdobył Puchar Niepodległości (foto)

Email Drukuj PDF

[POD NASZYM PATRONATEM] Wygraną Adama Adamkiewicza (REAL 64-sto) w VIII Rowerowym Pucharze Niepodległości zakończyła się rywalizacja o ostatnie punkty do klasyfikacji generalnej cyklu Leszczyńskiej Ligi Rowerowej. Dodajmy, że „Mały Puchar” zdobył Mirosław Kajoch (Galibier-Bikefun Team).

VIII Rowerowy Puchar Niepodległości

Email Drukuj PDF

[POD NASZYM PATRONATEM] Po rocznej przerwie do Osiecznej wraca Rowerowy Puchar Niepodległości. Jej już ósma edycja organizowana przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Życie Jest Piękne” tradycyjnie zakończy sezon Leszczyńskiej Ligi Rowerowej. Wyścig jest ostatnią okazja do powalczenia o dodatkowe punkty w Klasyfikacji Generalnej.

VII Rowerowy Puchar Niepodległości na zakończenie sezonu (foto)

Email Drukuj PDF

[POD NASZYM PATRONATEM] 354 kolarzy spędziło Święto Niepodległości na sportowo, startując w VII edycji Rowerowego Pucharu Niepodległości, zawodach zorganizowanych przez stowarzyszenie „Życie Jest Piękne”. Przechodni Puchar trafił do Marka Konwy, zawodnik Kaczmarek Electric SA 64-sto Leszno MTB Team. Z kolei Przemysław Rozwalka z MW Invest Group triumfował na krótszym dystansie.

Rowerowy Puchar Niepodległości tym razem w Lesznie

Email Drukuj PDF

[POD NASZYM PATRONATEM] Stowarzyszenie „Życie Jest Piękne” po raz siódmy zaprasza 11 listopada na Rowerowy Puchar Niepodległości, będący jednocześnie finałem cyklu Leszczyńskiej Ligi Rowerowej. W tym roku z uwagi na remont dróg w Osiecznej zawody odbędą się w Lesznie.

Rozwalka najlepszy na crossduathlonie

Email Drukuj PDF

Przemysław Rozwalka zwyciężył po raz kolejny crossduathlon w Smyczynie, której czwarta edycja odbyła się w ostatnią sobotę marca. W kategorii junior pierwszy linię mety przekroczył Michał Kaźmierczak.

Do Smyczyny na crossduathlon

Email Drukuj PDF

LUKS „Orzeł” Lipno oraz GOK Lipno zapraszają już po raz czwarty do Smyczyny na crossduathlon, imprezy łączącej dwie dyscypliny jazdę na rowerze i bieg przełajowy. Zapisy trwają do 26 marca, a same zawody dwa dni później, ilość startujących ograniczona.

Strona 1 z 6