• Decrease font size

ROWEROWE-LESZNO.pl | ZAWODY - MTB

Kolejne wyścigi w regionie leszczyńskim

Email Drukuj PDF

Dwa cykle imprez rowerowych Solid MTB oraz Grand Prix Kaczmarek Electric MTB przedstawiły dziś terminach i miejscowości poszczególnych edycji na rok 2017.

Podsumowanie sezonu (#4): Solid MTB Maraton

Kolejnym cyklem w naszym podsumowaniu sezonu jest Solid MTB Maraton, którego dwie trasy wiodły po terenach powiatu leszczyńskiego. Zobacz, którzy zawodnicy z naszego regionu uplasowali się na czołowych miejscach w klasyfikacji generalnej.

Podsumowanie sezonu (#2): Bike Maraton

Drugim cyklem w naszym podsumowaniu sezonu jest Bike Maraton. Startowali w nim zawodnicy z naszego regionu a pięcioro uplasowało się w klasyfikacji generalnej a także drużynowej. Zobacz jakie zajęli miejsca.

Podsumowanie sezonu (#1): Bike Cross Maraton

Sezon wyścigów MTB dobiega końca, czas więc na podsumowania cykli, w których zawodnicy z regionu leszczyńskiego uplasowali się w czołowych miejscach klasyfikacji generalnej. Podsumowanie zaczynamy od Bike Cross Maraton Gogol MTB 2016.

Brąz młodzików i wygrana runda DMP

Najmłodsi zawodnicy Leszczyńskiego Klubu Speedrowerowego przywieźli z Żołędowa brązowy medal Drużynowych Mistrzostwach Polski Młodzików. Natomiast w Świętochłowicach w IX rundzie Drużynowych Mistrzostwach Polski po wyrównanym meczu i nieoczekiwanej końcówce leszczyński „Szawer” wygrał z miejscowym „Motokrisem” i zyskał dalszą szansę na podium za cały sezon Ekstraligi.