ROWEROWE-LESZNO.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Mistrzostwa Wielkopolskich Dziennikarzy 2014

Email Drukuj PDF

21 września portal Rowerowe-Leszno.pl organizuje po raz drugi Mistrzostwa Wielkopolskich dziennikarzy w maratonie MTB. Rywalizacja zostanie rozegrana na 22 kilometrowej trasie Hobby, na bazie VIII Real 64-sto MTB Maratonu.

 

Uczestnikami II Mistrzostw Wielkopolskich dziennikarzy w maratonie MTB mogą być dziennikarze, którzy są dokonają zgłoszenia i uiszczą opłatę startową oraz są w stanie wylegitymować się zatrudnieniem lub współpracą z mediami (TV, radio, prawa, Internet, rzecznicy prasowi) - w Biurze Zawodów okażą do wglądu legitymację prasową lub zaświadczenie wystawione przez redakcję. Uwaga - siedziba redakcji musi być wyłącznie zarejestrowana na terenie województwa wielkopolskiego.

Wyścig zostanie rozegrany na najkrótszym 22 km dystansie Hobby, uczestnicy będą mieli do pokonania kilka zjazdów oraz niewiele trudnych, ale niezbyt długie podjazdy. Trasa przebiegać będzie głównie przez las, po terenach piaszczystych i szutrowych ale nie obejdzie się również bez kilkunastu metrów asfaltu. Nie zabraknie również charakterystycznego elementu wrześniowego Maratonu – zjazdu z Jagody (stopień trudności bardzo wysoki, zalecane jest zejście z roweru).

Zachęcamy do zapisów internetowych, które będą przyjmowane do 18 września i wcześniejszego dokonywania wpłat na konto organizatora Maratonu. Przyspieszy i ułatwi to organizację w dniu zawodów i zaoszczędzi Wam czasu w dniu imprezy. Wpisowe w wysokości 50 zł płatne do dnia 13 września, w okresie 14-20 września oplata startowa wzrośnie wynosi 70 zł, w w dniu imprezy 100 zł. W ramach wpisowego każdy z uczestników ma prawo do świadczeń przewidzianych w regulaminie VIII REAL 64-sto MTB Maratonu

Klasyfikacja będzie prowadzona według kategorii open, bez podziału na płeć i wiek. Najlepszemu Wielkopolskiemu Dziennikarzowi zostanie wręczona okolicznościowa koszulka kolarstwa, ponadto za zajęcie trzech pierwszych miejsc przewidziano nagrody finansowe, a od miejsca 1 do 6 pamiątkowe dyplomy.

Więcej informacji, w tym opis trasy na stronie www.rowerowe-leszno.pl/zawody/mistrzostwa