ROWEROWE-LESZNO.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

II Mistrzostwa Wielkopolskich Dziennikarzy w Maratonie MTB 2014

Z inicjatywy portalu Rowerowe-Leszno.pl, w ramach VIII REAL 64-sto MTB Maratonu po raz drugi zostaną rozegrane Mistrzostwa Wielkopolskich Dziennikarzy w Maratonie MTB.

Wyścig zostanie rozegrany na najkrótszym 22 km dystansie Hobby, a jednym z warunków klasyfikacji jest zasada, że siedziba redakcji musi być wyłącznie zarejestrowana na terenie województwa wielkopolskiego.

Zapraszamy 21 września 2014 roku do Jeziorek k.Leszna

KONTAKT: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 


Branżowe mistrzostwa za nami

Email Drukuj PDF

[ORGANIZOWANE PRZEZ NAS] 21 września w ramach ósmej edycji REAL 64-sto MTB Maratonu w Jeziorkach zostały rozegrane po raz drugi Mistrzostwa Wielkopolskich dziennikarzy w maratonie MTB. Podczas tegorocznej edycji mistrzowski tytuł obronił Rafał Przybylski, redaktor naczelny wortalu XC-MTB.info.

Mistrzostwa Wielkopolskich Dziennikarzy 2014

Email Drukuj PDF

21 września portal Rowerowe-Leszno.pl organizuje po raz drugi Mistrzostwa Wielkopolskich dziennikarzy w maratonie MTB. Rywalizacja zostanie rozegrana na 22 kilometrowej trasie Hobby, na bazie VIII Real 64-sto MTB Maratonu.

ZAPISY 2014

Email Drukuj PDF

Zachęcamy do zapisów internetowych, które będą przyjmowane do 18 września i dokonywania wpłat na konto organizatora Maratonu. Wpisowe w wysokości 50 zł płatne jest do dnia 13 września, po tym terminie oplata startowa wzrośnie do 70 zł, a dniu zawodów do 100 zł. Wcześniejsze załatwienie formalności przyspieszy i ułatwi nam organizację i zaoszczędzi Wam czasu w dniu imprezy.

TRASA 2014

Email Drukuj PDF

II Mistrzostwa Wielkopolskich Dziennikarzy w Maratonie MTB zostaną rozegrane na 22 kilometrowym dystansie HOBBY. Trasa została pomyślana tak, żeby ukończyć zawody z satysfakcją i uśmiechem na twarzy, a jednocześnie posmakować, co to jest maraton MTB.

REGULAMIN 2014

Email Drukuj PDF

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego koniecznie zapoznaj się z regulaminem Mistrzostw.