ROWEROWE-LESZNO.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Mistrzostwa Wielkopolskich Dziennikarzy 2013

Email Drukuj PDF

W przyszłą niedzielę (22.09) portal Rowerowe-Leszno.pl organizuje I Mistrzostwa Wielkopolskich Dziennikarzy w Maratonie MTB. Rywalizacja zostanie rozegrana na 22 kilometrowej trasie Hobby, na bazie VII Real 64-sto MTB Maratonu.

 

 

Uczestnikami I Mistrzostw Wielkopolskich Dziennikarzy w Maratonie MTB mogą być dziennikarze gazet, czasopism, stacji radiowych i telewizyjnych, redakcje internetowe oraz współpracownicy mediów (TV, radio, prasa, Internet, rzecznicy prasowi, oficerowie prasowi), którzy okażą w Biurze Zawodów legitymację prasową, wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu lub zaświadczenie z redakcji. Siedziba redakcji musi być wyłącznie zarejestrowana na terenie województwa wielkopolskiego.

Wyścig zostanie rozegrany na najkrótszym 22 km dystansie Hobby, uczestnicy będą mieli do pokonania kilka zjazdów oraz niewiele trudnych, ale niezbyt długimi podjazdami. Trasa przebiega głównie przez las, po terenach piaszczystych i szutrowych ale nie obejdzie się również bez kilkunastu metrów asfaltu. Nie zabraknie również charakterystycznego elementu wrześniowego Maratonu – zjazdu z Jagody (stopień trudności bardzo wysoki, zalecane jest zejście z roweru).

Zachęcamy do zapisów internetowych, które będą przyjmowane do 20 września i wcześniejszego dokonywania wpłat na konto organizatora Maratonu. Wpisowe w wysokości 50 zł płatne do dnia 18 września, po 19 września oplata startowa wzrośnie wynosi 70 zł. Przyspieszy i ułatwi to organizację w dniu zawodów i zaoszczędzi Wam czasu w dniu imprezy.

Więcej informacji, w tym opis trasy na stronie www.rowerowe-leszno.pl/zawody/mistrzostwa