ROWEROWE-LESZNO.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

I Mistrzostwa Wielkopolskich Dziennikarzy w maratonie MTB 2013

Dziennikarze ścigali się na Mistrzostwach

Email Drukuj PDF

Dzięki uprzejmości Mariusza Ciesielskiego, prezesa leszczyńskiego klubu 64-sto w ramach VII edycji MTB Maratonu w Jeziorkach, portal Rowerowe-Leszno.pl zorganizować I Mistrzostwa Wielkopolskich Dziennikarzy w maratonie MTB. Pierwszy branżowy puchar zdobył Rafał Przybylski, redaktor naczelny wortalu XC-MTB.info.

Mistrzostwa Wielkopolskich Dziennikarzy 2013

Email Drukuj PDF

W przyszłą niedzielę (22.09) portal Rowerowe-Leszno.pl organizuje I Mistrzostwa Wielkopolskich Dziennikarzy w Maratonie MTB. Rywalizacja zostanie rozegrana na 22 kilometrowej trasie Hobby, na bazie VII Real 64-sto MTB Maratonu.

ZAPISY 2013

Email Drukuj PDF

Zachęcamy do zapisów internetowych, które będą przyjmowane do 20 września i wcześniejszego dokonywania wpłat na konto organizatora Maratonu. Wpisowe w wysokości 50 zł płatne do dnia 18 września, po 19 września oplata startowa wzrośnie wynosi 70 zł. Przyspieszy i ułatwi to organizację w dniu zawodów i zaoszczędzi Wam czasu w dniu imprezy.

TRASA 2013

Email Drukuj PDF

I Mistrzostwa Dziennikarzy w Maratonie MTB zostaną rozegrane na 22 kilometrowym dystansie HOBBY. Trasa została pomyślana tak, żeby ukończyć zawody z satysfakcją i uśmiechem na twarzy, a jednocześnie posmakować, co to jest maraton MTB.

REGULAMIN 2013

Email Drukuj PDF

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego koniecznie zapoznaj się z regulaminem Mistrzostw.