ROWEROWE-LESZNO.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

ROWEROWE-LESZNO.pl | ZAWODY - BMX

Concrete Slabs Contest 2016 (foto)

Email Drukuj PDF

[POD NASZYM PATRONATEM] Jakie ewolucje można wyczyniać z rowerem można było się przekonać w sobotę podczas czwartej edycji AveBxm Concrate Slabs Contest. Event zorganizowany przez młodych działaczy Klubu Sportowego CSC ściągnęła na leszczyńską Skateplaze europejską czołówkę. Pula nagród wyniosła 10 tysięcy złotych.

Warto wybrać się na Skateplaze

Email Drukuj PDF

[POD NASZYM PATRONATEM] 16 lipca leszczyńska Skateplaza będzie areną zmagań zawodników BMX podczas zawodów Concrete Slabs Contest, imprezy uznanej wydarzeniem roku 2014 według Polskiej Gali BMX. Impreza, co roku przyciąga ona ponad stu Riderów z całej Europu i z każdego zakątka Polski, a także ponad tysiąc osób publiczności. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

Potrzebne wsparcie dla Concrete Slabs Contest

Email Drukuj PDF

16 lipca na leszczyńskiej skateplazie odbędzie się czwarta edycja największej imprezy Bmx - Concrete Slabs Contest. Kosztorys takiego wydarzenia niesie za sobą jednak wydatek kilkadziesiąt tysięcy złotych, dlatego organizatorzy proszą o wsparcie finansowe. Zbiórka przez serwis PolakPotrafi.pl trwa do niedzieli, w zamian dla wpierających przewidziane są upominki i nagrody. Co ważne, jeśli projekt nie uzyska kwoty wsparcia potrzebnej na zrealizowanie celu, wszystkie wpłaty są zwracane wspierającym.

Zrób zakupy i głosuj na zawody BMX

Email Drukuj PDF

W ramach programu sieci sklepów Tesco „Decydujesz, pomagamy” zostaną przekazane granty dla organizacji działających na rzecz lokalnej społeczności. W obszarze obejmującym Leszno oraz Wschowę głosować można na Concrete Slabs Contest, zawody BMX rozgrywane na leszczyńskiej Skateplazie. Wystarczy zrobić zakupy i otrzymany przy kasie żeton wrzucić do specjalnej urny.

Głosuj na najlepszą imprezę BMX

Email Drukuj PDF

W ubiegłym roku podczas ogólnopolskiej Gali BMX leszczyński Concrete Slabs Contest okrzyknięto najlepsza imprezą roku 2014 w Polsce. Czy uda im się obronić tytuł? Zachęcamy do oddawania głosów w tegorocznym plebiscycie, który trwa do Nowego Roku - www.gala-bmx.pl/event

Europejska czołówka na zawodach BMX (foto)

Email Drukuj PDF

19 i 20 lipca na leszczyńskiej skateplazie odbyła się druga edycja Concrete Slabs Contest, podczas której około 120 zawodników w tym europejska czołówka riderów bmx walczyła o tytuł najlepszych i pulę nagród w wysokości 20 tysięcy złotych.

Concrete Slabs Contest na skateplazie

Email Drukuj PDF

W weekend na leszczyńskiej skateplazie kilkudziesięciu miłośników wyczynowej jazdy na rowerach BMX rywalizowało w widowiskowych zawodach Concrete Slabs Contest.

Zawody BMX na leszczyńskiej Skateplazie (foto,video)

Email Drukuj PDF

21 kwietnia kilkudziesięciu leszczyńskich zawodników zmagało się na zawodach inaugurujących sezon na skateplazie. Organizatorem LEES Warm Up Session fueled by Monster Energy było Leszczyńskie Stowarzyszenie Sportów Ekstremalnych przy wsparciu Monster Energy.