ROWEROWE-LESZNO.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Rajdy

Pogoda nie odstraszyła rowerzystów (Foto)

Email Drukuj PDF

Przez Leszno przejechali uczestnicy corocznego Rajdu Rowerowego wokół Gminy Lipno. Impreza była częścią organizowanego przez gminę Święto Pieczonego Ziemniaka.

Blisko 300 rowerzystów na rajdzie

Email Drukuj PDF

[POD NASZYM PATRONATEM] W sobotę 3 września Organizacja Turystyczna Leszno-Region zaprosiła miłośników dwóch kółek na VI edycję Rajdu Rowerowego im. Zdzisława Adamczaka. W rajdzie wzięło udział blisko 300 uczestników.

VI Rajd Rowerowy im. Zdzisława Adamczaka

Email Drukuj PDF

Organizacja Turystyczna Leszno-Region zaprasza 3 września na VI Rajd Rowerowy im. Zdzisława Adamczaka. Zapisy prowadzone są w Mieście Lesznie oraz gminach Przemęt, Wijewo, Święciechowa, Lipno, Osieczna, Rydzyna i Krzemieniewo.

Rajd inny niż wszystkie (foto)

Email Drukuj PDF

[POD NASZYM PATRONATEM] Około 200 miłośników dwóch kółek wzięło udział w X Nocnej Światowej Rowerówce. Do przejechania było 15 kilometrów Pawłowic do Jeziorek w nocnej scenerii regionu leszczyńskiego. Uczestnicy pokonywali kilometry z uśmiechem na ustach.

19 sierpnia X Nocna Światowa Rowerówka

Email Drukuj PDF

[POD NASZYM PATRONATEM] Po sześciu latach przerwy po pięknych zakątkach Regionu Leszczyńskiego wyruszy ponownie Nocna Światowa Rowerówka. Zapisy prowadzone są do 18 sierpnia. Udział w rajdzie jest bezpłatny.

Poznali gminę Lipno

Email Drukuj PDF

19 czerwca Stowarzyszenie Turystyki Pieszo-Rowerowej „Azymut” z Mórkowa zorganizowało po raz trzeci rajd rowerowy „Poznaj Gminę Lipno”.

„Rowerem przez Leszno-Region” już 4 czerwca

Email Drukuj PDF

[POD NASZYM PATRONATEM] Organizacja Turystyczna Leszno-Region, Miasto Leszno i Urząd Miasta i Gminy Rydzyna zapraszają 4 czerwca na pierwszy w tym roku rajd rowerowy, którego metę wyznaczono przy Wiatraku „Józef” w Rydzynie. Zapisy trwają do przyszłego piątku.

Strona 1 z 10