ROWEROWE-LESZNO.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Podróże

Zaproszenie na zgrupowanie

Email Drukuj PDF

Każdy szanujący się kolarz powinien sumiennie przepracować zimę, gdyż taka postawa pozwala poprawić swoje wyniki w kolejnym sezonie. Taką możliwość daje klub REAL 64-sto, który zaprasza wszystkich kolarzy i triathlonistów do skorzystania z oferty zimowego zgrupowania treningowego w słonecznej Hiszpanii.

Mapa rowerowa w nowej odsłonie

Email Drukuj PDF

Organizacja Turystyczna Leszno-Region wydała zaktualizowaną mapę rowerową obejmującą wschodnią część regionu leszczyńskiego. Do końca miesiąca można ją nabyć po promocyjnej cenie 7 złotych. Dostępna jest w Informacji Turystycznej przy ulicy Słowiańskiej 24 w Lesznie.

500 kilometrów charytatywnej wyprawy

Email Drukuj PDF

W ramach charytatywnej akcji „Winda Do Wolności” łącznie ponad 500 kilometrów zamierzają pokonać w ciągu 9 dni jadąc na tandemie niepełnosprawni dwaj mieszkańcy Konina. W ten sposób chcą wesprzeć swojej koleżance przykutej do wózka. W czwartek dotarli do Leszna.

Wyprawa doliną rzeki Samicy

Email Drukuj PDF

Z inicjatywy stowarzyszenia Turystyki Pieszo-Rowerowej Azymut z Mórkowa w ubiegły weekend trzydziestoosobowa grupa rowerzystów wyruszyła w przejażdżkę rowerową doliną rzeki Samicy, której celem było dotarcie miejsca, w którym ta niewielka, lokalna rzeczka uchodzi do Południowego Kanału Obry.

Rowerem po dachu świata

Email Drukuj PDF

W ubiegły weekend Miejska Biblioteka Publiczna w Lesznie gościła podróżników rowerowych z United-cyclists.com. Miłośnicy turystyki rowerowej mieli okazję uczestniczyć w ciekawym slajdowisku pt. „Polski Himalaizm Rowerowy”, czyli pokazie zdjęć z wyprawy w Indie i Nepal z komentarzem Zosi Radzikowskiej i Jacka Lisieckiego. Warto odnotować, że w wyprawie uczestniczył leszczyniak.

FEBE Team i wyprawa na singieltracki

Email Drukuj PDF

RELACJA KOLARZY Z FEBE TEAM: Po zeszłorocznym wypadzie w Góry Sowie w tym roku jesienny wyjazd został zaplanowany do Świeradowa Zdroju, ze względu na chęć poznania tras czesko-polskich ścieżek Singltrek pod Smrkem. Mimo obaw o pogodę ruszyliśmy w drogę z nadzieją na fajną przygodę.

Jedzie zobaczyć finał Tour de France

Email Drukuj PDF

TYLKO U NAS – Kilka minut przed godz. 9.00, dwudziestoletni Michał Kosior wyruszył dziś z Łodzi w podróż po Europie, której celem jest zobaczenie finału Tour de France w Paryżu. Pierwszy przystanek postanowił zrobić w Lesznie.

Piękny Wschód

Email Drukuj PDF

Kolejna relacja z przygotowań Jarosława Pawłowskiego do tygodniowej wyprawy rowerowej na wschodzie Polski.

Tygodniowy rajd po górach (video)

Email Drukuj PDF

Trzech kolarzy zaliczyło tygodniowy rajd po górach południowej Polski, począwszy od miejscowości Świeradów Zdrój na południowym zachodzie naszego kraju a skończywszy w Wołosatem przy granicy z Ukrainą.

Rowerami przez Albanię (video)

Email Drukuj PDF

Kilkuosobowa grupa leszczyńskich rowerzystów postanowiła w tym roku zwiedzić rowerami Albanię, państwo położone w południowo-wschodniej Europie na Bałkanach. Zachęcamy do obejrzenia 40 minutowej relacji z wyprawy.

 

Rowerami do Kotliny Kłodzkiej (foto, video)

Email Drukuj PDF

Grupa leszczyńskich rowerzystów wybrała się w jeden z weekendów października do Kotliny Kłodzkiej. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wyprawy.

 

Strona 1 z 2