ROWEROWE-LESZNO.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Znalezione w necie

Znalezione w necie: Relacja z UPHILRACE Śnieżka 2013

Email Drukuj PDF

"11 sierpnia wita nas słonecznym i rześkim porankiem. W dolinach widać mgły a w oddali króluje „ONA” – ŚNIEŻKA 1602 m.n.p.m najwyższy szczyt w Sudetach na który dziś będziemy mogli wjechać rowerem, wejść z rowerem, doczołgać się z rowerem lub wbiec z rowerem :)"

CZYTAJ WIĘCEJ: www.klub.strefasportu.pl

Świat jest piękniejszy z poziomu roweru

Email Drukuj PDF

Rower stał się środkiem komunikacji, sportu a także turystyki. Codziennie około tysiąca ludzi wsiada na rowery. Rower to najwspanialsza rzecz dla organizmu człowieka - powiedział Grzegorz Brzechwa, prezes Stowarzyszenie "Życie Jest Piękne". Taka masa rowerzystów to z pewnością suma uczniów jadących na zajęcia, ludzi dojeżdżających do pracy oraz osoby, którzy popołudniami wsiadają na rowery i trenują na szosie bądź na szlakach leśnych.

Znalezione w necie: GDDKiA kontra KMP Leszno

Email Drukuj PDF

Najnowsze informacje ws kontynuacji ścieżki rowerowej wzdłuż szosy rydzyńskiej. GDDKiA chce tymczasowo uzupełnić pobocze drogi destruktem bitumicznym i dopuścić ruch pieszo-rowerowy. Innego zdania jest Janusz Czarnecki, naczelnik leszczyńskiej drogówki: „Zakaz ruchu dla rowerzystów, ze względu na bezpieczeństwo, nie zniknie do czasu dokończenia budowanej ścieżki pieszo – rowerowej”.

CZYTAJ WIĘCEJ: leszno.naszemiasto.pl

Znalezione w necie: Strefasportu.pl podsumowuje sezon

Email Drukuj PDF

Strefasportu.pl w sezonie 2012 została najlepszą drużyną cyklu Leszczyńskiej Ligi Rowerowej, zajęła również trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej cyklu Kaczmarek Electric MTB. Maciej Richter, prezes team`u podsumowuje miniony sezon.

Więcej na wortalu xc-mtb.info


Plebiscyt na najlepszego kolarza

Email Drukuj PDF

Wortal XC-MTB.info ogłosił listę nominowanych w plebiscycie na Najlepszą Dziesiątkę wielkopolskich zawodników MTB sezonu 2012 – zachęcamy do głosowania na „naszych”.

Znalezione w necie: „Jakiej ścieżki chcą rowerzyści?”

Email Drukuj PDF

Ścieżkę rowerową na Słowiańskiej należy wytyczyć nie po południowej, a po północnej stronie - mówił w Rozmowach Elki Mariusz Ciesielski, prezes klubu REAL 64-sto.

POSŁUCHAJ WYWIADU

Znalezione w necie: Rowerzysto - nie daj się!

Email Drukuj PDF

TVN UWAGA! o rowerzystach: "Rowerzyści codziennie pokonują ulice naszych miast i miasteczek. Od niedawna obowiązują nowe przepisy ruchu drogowego, pozwalają one rowerzystom na pokonywanie skrzyżowań bez zsiadania z roweru. A kierowcom nakazują ustąpienie im pierwszeństwa. Jak jest w praktyce?" (fot. TVN)

Więcej na uwaga.tvn.pl

Znalezione w necie: Przemęcki Park Krajobrazowy widziany z trzech wież widokowych

Email Drukuj PDF

Pomysł na... wycieczkę rowerową po Przemęckim Parku Krajobrazowym

Więcej na stronie: czasnarower.pl

Znalezione w necie: Opinia GDDKiA o nawierzchni dróg dla rowerów

Email Drukuj PDF

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad opublikowała na swojej stronie „Opinie w sprawie typowych nawierzchni dróg dla rowerów” – znajduje się w niej m.in., co jest lepsze „asfalt czy kostka”

 

Dokument zobaczysz na stronie www.gddkia.gov.pl

Znalezione w necie: Interwencje - wzory pism

Email Drukuj PDF

Interwencje - Wzory „rowerowych” pism do zarządcy dróg znalezione na www.ibikekrakow.com

Strona 1 z 2