Zapraszamy do współpracy

Drukuj

Portal Rowerowe-Leszno.pl z blisko 5-letnią działalnością w tematyce rowerowej poszukuje osób zainteresowanych współpracą w charakterze dziennikarzy, redaktorów, autorów fotorelacji z wydarzeń.

 

 

Nasz portal dedykowany jest do odbiorców zainteresowanych wydarzeniami odbywającymi się w regionie leszczyńskim z dziedziny turystyki, rajdów, maratonów, tematyki infrastruktury rowerowej. Piszemy także o zawodnikach z miejscowych teamów, którzy uzyskują sukcesy w zawodach kolarskich, staramy się być z aparatem na ciekawych imprezach, aby przywieść z nich bogatą fotorelacje. Posiadamy terminarz wydarzeń odbywających się w regionie leszczyńskim oraz okolicznych powiatach, który na bieżąco aktualizujemy.

Od 15 maja 2013 roku postanowieniem Sądu Okręgowego w Poznaniu Wydział I Cywilny zostaliśmy wpisani do Rejestru Dzienników i Czasopism jako dziennik ukazujący się w formie elektronicznej.


Oferujemy:

Oczekujemy:


Osoby zainteresowane współpracą z naszym portalem prosimy o kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.