ROWEROWE-LESZNO.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Pozostałe tematy

Nowa wersja portalu

Email Drukuj PDF

Informujemy, że dotychczasowa witryna naszego portalu obejmująca lata 2012-2016 została przeniesiona do archiwum. Zachęcamy naszych czytelników do zajrzenia na odświeżoną wersję portalu: www.rowerowe-leszno.pl

Najnowsze zdjęcia już dostępne!

Email Drukuj PDF

Dziś w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej odbyła się branżowa konferencja „Turystyka rowerowa w Wielkopolsce”. Zdjęcia z tego wydarzenia dostępne są na naszym portalu - ZOBACZ

Fakty TVN: Rowerowe oświecenie w Lesznie

Email Drukuj PDF

W głównym wydaniu „Faktów TVN” z 1 października wyemitowano materiał o ostatkach Masy Krytycznej w stolicy. Wspomniano także o Lesznie, w którym – jak zaznaczono - „trwa prawdziwe rowerowe oświecenie”.

Zapraszamy do współpracy

Email Drukuj PDF

Portal Rowerowe-Leszno.pl z blisko 5-letnią działalnością w tematyce rowerowej poszukuje osób zainteresowanych współpracą w charakterze dziennikarzy, redaktorów, autorów fotorelacji z wydarzeń.

Organizatorzy proszą o pomoc

Email Drukuj PDF

Podczas niedzielnego Leśnego Kryterium Rowerowego rozegranego w Trzebani zgubiono klucz od samochodu marki Peugeot. Do zguby doszło przed startem dystansu mini, na odcinku linia startu – pomiar czasu. Obecnie auto stoi unieruchomione. Organizatorzy Leszczyńskiej Ligi Rowerowej proszą uczciwego znalazcę o zwrot i kontakt pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Mikołaj Konieczny w dziesiątce Najlepszych Sportowców Wielkopolski

Email Drukuj PDF

Mikołaj Konieczny, wychowanek Orla Lipno, reprezentujący barwy KKS Gostyń uplasował się na dziesiątym miejscu 58. Plebiscytu „Głosu Wielkopolskiego” na Najlepszych Sportowców Wielkopolski w 2015 roku.

ROK 2016: Terminarz imprez

Email Drukuj PDF

W naszym terminarzu imprez rowerowych możecie znaleźć już 36 wydarzeń, które odbędą się w 2016 roku. Są wśród nich rajdy rowerowe, maratony szosowe i górskie, zawody speedrowerowe oraz BMX. W kalendarzu umieszczamy imprezy, które odbywają się na terenie Miasta Leszna, powiatu leszczyńskiego a także tych ościennych – wschowskiego, wolsztyńskiego kościańskiego, gostyńskiego, rawickiego, górowskiego. ZAPOZNAJ SIĘ Z TERMINARZEM.

Na konferencji o edukacji cyklistów

Email Drukuj PDF

W miniony czwartek gościliśmy w Poznaniu na konferencji poświęconej edukacji rowerowej, podczas której były omawiane tematy w zakresie zrównoważonego transportu, bezpieczeństwa i praktycznej edukacji młodych cyklistów a także kierunki zmian w systemie edukacji i szkolenia rowerzystów.

ZAGŁOSUJ - sms o treści ABC.MW.10 na 70906

Email Drukuj PDF

Patryk Moryson, redaktor naczelny i wydawca niniejszego portalu Rowerowe-Leszno.pl został nominowany do plebiscytu „Młodzi wyjątkowi” organizowanego przez redakcję Gazety „ABC”  oraz portalu Leszno24.pl. Oddaj swój głos!

Kluby kolarskie i teamy rowerowe

Email Drukuj PDF

W regionie leszczyńskich naliczyliśmy aż 23 drużyny kolarskie, które tworzą osoby zrzeszone w zarejestrowanych stowarzyszeniach sportowych, lecz w większości to nieformalne grupy miłośników dwóch kółek i aktywnego wypoczynku. Dlatego postanowiliśmy utworzyć nowy dział KLUBU KOLARSKIE i TEAMY ROWEROWE (ZOBACZ) Zachęcamy drużyny do przesłania nam krótkiej informacji o sobie na temat daty powstania, składu osobowego, osiągnięć, itp. FORMULARZ KONTAKTOWY

 


Strona 1 z 3