ROWEROWE-LESZNO.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Kampania społeczna

"Rowerem po Lesznie" - wydanie drugie

Email Drukuj PDF

Urząd Miasta Leszna w związku z utworzeniem kontrapasa na ulicy Szkolnej przygotował drugie wydanie broszury edukacyjnej skierowanej do rowerzystów „Rowerem po Lesznie”. Można ją nabyć bezpłatnie w Informacji Turystycznej przy ulicy Słowiańskiej 24 w Lesznie.

„Kręć kilometry” podczas rajdu i maratonu!

Email Drukuj PDF

[POD NASZYM PATRONATEM] W najbliższy weekend region leszczyński opanują miłośnicy dwóch kółek. 4 czerwca po zachodniej części regionu będą ścigać się kolarze uczestniczący w „XI Leszczyńskim Maratonie Rowerowym – Bikefun Maraton”, natomiast po wschodnim obszarze powiatu przejedzie rajd „Rowerem przez Leszno-Region”. To doskonała okazja do udziału w akcji „Kręć kilometry” i walki o stojaki rowerowe dla Miasta Leszna.

Kampania edukacyjna – Rowerem po Lesznie

Email Drukuj PDF

Tuż przed startem „Majówki z ABC” zostanie zainaugurowana kampania edukacyjna Urzędu Miasta Leszna skierowana do rowerzystów - "Rowerem po Lesznie".  W broszurze zawarto istotne dla cyklistów przepisy ruchu drogowego praz mapę centrum naszego miasta z zaznaczonymi trasami rowerowymi – tymi istniejącymi jak i planowanymi.

Król: To jest taka typowo redaktorska metoda

Email Drukuj PDF

To jest taka typowo redaktorska metoda – powiedział tuż po projekcji filmu „Krawężnik dzieciobójca” Jan Król, kierownik Zarządu Dróg Powiatowych w Lesznie. Jest prawidłowo 4 centymetry, które powinny być a nie 1 centymetr tak jak tu Pan redaktor twierdzi – dodał.

Kampania społeczna: Krawężnik dzieciobójca

Email Drukuj PDF
[KAMPANIA SPOŁECZNA] Portal Rowerowe-Leszno.pl wraz z „Gazetą ABC" i portalem Leszno24.pl rozpoczyna kampanię społeczną „Równej – Lepiej”. Jej celem jest zwracanie ogólnopolskiej uwagi inwestorom i projektantom na wysokość krawężników w ciągu ścieżek rowerowych.