ROWEROWE-LESZNO.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Zapowiedź


Przyszłość Leszczyńskiej Masy Krytycznej

Email Drukuj PDF

Informujemy, że comiesięczne manifestacje o nazwie "Leszczyńska Masa Krytyczna", które odbywały się dotychczas w ostatnie piątki miesiąca zostały zawieszone do odwołania z powodu zbyt niskiej frekwencji. Średnia ilość uczestników w LMK wyniosła zaledwie 43 osoby.

Masa w sierpniu nie pojedzie

Email Drukuj PDF

KOMUNIKAT: Comiesięczne rowerowe manifestacje o nazwie „Leszczyńska Masa Krytyczna” w ostatni piątek sierpnia (tj. 30.08.2013r.) nie zostanie zorganizowane.

Patryk Moryson
inicjator Leszczyńskiej Masy Krytycznej


Rekrutacja - służba porządkowa LMK

Email Drukuj PDF

Masz skończone 16 lat, jesteś odpowiedzialny i posiadasz umiejętność działania w grupie? Dołącz do służby porządkowej Leszczyńskiej Masy Krytycznej - CZYTAJ WIĘCEJ


15. LMK - Wielka manifestacja rowerzystów

Email Drukuj PDF

Zapraszamy wszystkich w ostatni piątek lipca (26.07.2013) na manifestacje leszczyńskich rowerzystów czyli na 15. Leszczyńską Masę Krytyczną – impreza jest zgłoszona i odbędzie się przy wsparciu Policji i Straży Miejskiej. Jeśli zależy Ci na poprawie infrastruktury rowerowej przyjedź koniecznie na Rynek wraz ze znajomymi.

14. LMK: Przez las nad rydzyński zbiornik wodny

Email Drukuj PDF

Tuż przed wakacjami, w piątek (28.06) po raz czternasty odbędzie się Leszczyńska Masa Krytyczna. Tym razem nie postulujemy a promujemy oddolną inicjatywę wyznaczenia i oznakowania najkrótszej trasy pieszo-rowerowej z Leszna nad zbiornik wodny w Rydzynie.

Strona 1 z 4