ROWEROWE-LESZNO.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Relacje, wywiady

Wybrali najpopularniejszych ludzi sportu (foto)

Email Drukuj PDF

Aż pięć z dziewięciu nominowanych osób związanych z kolarstwem zostało uhonorowanych w plebiscycie Radia Elka na Najpopularniejszych Ludzi Sportu Regionu Leszczyńskiego 2016. Uroczysta gala odbyła się we wczorajszy wieczór w klubie Heaven.

Wybierają najpopularniejszych wśród sportowców i trenerów

Email Drukuj PDF

Trwa 38. edycja plebiscytu Panoramy Leszczyńskiej na najpopularniejszych 10 sportowców i 5 trenerów regionu leszczyńskiego 2016 roku. Wśród kilkudziesięciu nominowanych głosować można także na osoby związane z kolarstwem. Plebiscyt trwa do 5 lutego.

Najpopularniejsi Ludzie Sportu Regionu Leszczyńskiego 2016

Email Drukuj PDF

Do 18 stycznia trwa głosowanie w plebiscycie Radia Elka na Najpopularniejszych Ludzi Sportu Regionu Leszczyńskiego 2016. Wśród czterech kategorii – najpopularniejszy sportowiec, trener, działacz sportowy i młody sportowiec – są osoby związane ze środowiskiem rowerowym.

Trzy potwierdzone imprezy na torze

Email Drukuj PDF

Znane są już pierwsze potwierdzone imprezy, które zostaną rozegrane w 2017 roku na leszczyńskim torze speedrowerowym przy ulicy 17 Stycznia. Zarząd klubu wspomina także o konieczności modernizacji obiektu.

Dzieje się w LKS "Szawer" Leszno (foto)

Email Drukuj PDF

[KLUB POD NASZYM PATRONATEM] Wypożyczenie zielonogórzanina Bartosza Wojtala, wzmocnienie klubu przez Walijczyka Bena Moulda, parafowanie kontaktów przez Michała Sasska i Radosława Kochanka a także dołączenie do teamu Dawida Śliwińskiego, Bartka Telegi i Aleksa Szkudlarka. Do tego wszystkiego doszło w czwartek podczas konferencji prasowej Leszczyńskiego Klubu Speedrowerowego „Szawer”.

Szymański nie podpisał kontraktu

Email Drukuj PDF

[KLUB POD NASZYM PATRONATEM] Leszczyński Klub Speedrowerowy „Szawer” zorganizował konferencje prasową, podczas której doszło do podpisania kontraktów. Największa niespodzianką było pozostanie Marcina Szymańskiego w częstochowskim „Lwach”, o którym zarząd dowiedział się na dwie godziny przez spotkaniem z dziennikarzami.

Strona 1 z 12