ROWEROWE-LESZNO.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Raporty

Bezpieczeństwo rowerzystów w Lesznie

Email Drukuj PDF

[TYLKO U NAS] „Zdarzenia drogowe z udziałem rowerzystów w latach 2007-2014 na terenie Miasta Leszna – analiza roku 2014” – taką nazwę nosi opracowanie o bezpieczeństwie cyklistów w naszym mieście, przygotowane przez portal Rowerowe-Leszno.pl

RAPORT (cz.5/5) – Nowe tematy i problemy

Email Drukuj PDF

W pierwszym kwartale 2012 roku podczas obrad jednej z Komisji w Urzędzie Miasta przedstawiliśmy prezentacje multimedialną, w której zawarliśmy kilkadziesiąt problemów napotykanych przez rowerzystów. Sprawdziliśmy ile udało się zmienić w ciągu 24 miesięcy. Okazało się, że po opracowaniu raportu udało się zrealizować 50 % naszych postulatów.

RAPORT (cz.4/5) – Przeszkody dla cyklistów

Email Drukuj PDF

Cykliści poruszający się po mieście oprócz przejść dla pieszych wzdłuż ścieżek rowerowych napotykają także na inne przeszkody w infrastrukturze rowerowej takich jak choćby wysokie krawężniki. Przedstawiamy ile w ciągu 2 lat udało się usunąć bubli rowerowych a ile nadal występuje na leszczyńskich ulicach.

RAPORT (cz.3/5) – Przejścia i przejazdy

Email Drukuj PDF

Po opublikowanym w pierwszej połowie lipca dwóch kategorii – znaki drogowe i ścieżki rowerowego – dziś kolej na sprawdzenie ile w ciągu 2 lat udało się zlikwidować przejść dla pieszych i zamienić je na przejazdy rowerowe.

RAPORT (cz.2/5) – Ścieżki rowerowe

Email Drukuj PDF

Ścieżki rowerowe - dziś prezentujemy drugą z pięciu bloków tematycznych naszego raportu podsumowującego, jakie zmiany zaszły a co nie udało się przeforsować w ciągu 2 lat w infrastrukturze rowerowej.

RAPORT (cz.1/5) – Znaki drogowe

Email Drukuj PDF

W pierwszym kwartale 2012 roku podczas obrad jednej z Komisji w Urzędzie Miasta przedstawiliśmy prezentacje multimedialną, w której zawarliśmy kilkadziesiąt problemów napotykanych przez rowerzystów. Sprawdziliśmy ile udało się zmienić w ciągu 24 miesięcy. Dziś, po opracowaniu raportu przedstawiamy pierwszy z pięciu bloków tematycznych – znaki drogowe.

LESZNO-RYDZYNA: Ścieżka rowerowa wzdłuż DK 5

Email Drukuj PDF

RAPORT:

Budowa drogi rowerowej z Leszna do Rydzyny wzdłuż tzw. "szosy rydzyńskiej":

 

LESZNO: Słowiańska po rowerowych zmianach

Email Drukuj PDF

RAPORT SPECJALNY

Słowiańska po rowerowych zmianach - czyli przystosowanie ulicy Słowiańskiej w Lesznie dla rowerzystów.

 

LESZNO - KĄKOLEWO: Leśny szlak wzdłuż DK 12

Email Drukuj PDF

RAPORT SPECJALNY

Próby utworzenia szlaku rowerowego wzdłuż drogi krajowej nr 12 Leszno - Kąkolewo.

 

LESZNO-OSIECZNA: Czy to jest jeszcze ścieżka rowerowa?

Email Drukuj PDF

RAPORT SPECJALNY:

"Czy to jest jeszcze ścieżka rowerowa?" - najnowsze informacje w sprawie apelu środowiska rowerzystów dotyczącym ścieżki rowerowej łączącej Leszno z Osieczną.

 

 

 

LESZNO-PAWŁOWICE: Droga rowerowa w budowie

Email Drukuj PDF

RAPORT SPECJALNY:

Najnowsze informacje w sprawie przebudowy drogi powiatowej nr 6363P na odcinku Leszno - Pawłowice wraz z budową ścieżki rowerowej.

Strona 1 z 2