ROWEROWE-LESZNO.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Galeria Leszno: Ponad 120 miejsc dla rowerów

Email Drukuj PDF

Przy Galerii Leszno zamontowane zostały kolejne 22 stojaki rowerowe, umożliwiające bezpieczne i wygodne przypięcie dwóch kółek. Aktualne centrum handlowe udostępnia łącznie 62 stojaki, które pomieszczą aż 124 rowery.

 

Temat stojaków rowerowych pod Galerią Leszno pojawił się w listopadzie ubiegłego roku. Wówczas nastąpiła wymiana starych stojaków tzw. „wyrwikółek” na kilkadziesiąt bardziej bezpieczniejszych „U-kształtnych” które umożliwiają zapięcie nie tylko koła ale także ramę roweru, przy okazji wymiany zwiększyła się liczba miejsc do pozostawienia rowerów. Już jesienią rozważano ich zwiększenie w okresie letnim.Wczoraj przed wejściami głównymi do centrum handlowego zostały zamontowane dodatkowe bezpieczne i wygodne miejsca na dwa kółka -  Kolejne 22 stojaki to odpowiedź na zapotrzebowanie Klientów Galerii Leszno. Coraz więcej naszych klientów przyjeżdża do nas na zakupy, do kina czy spotkać się ze znajomymi, właśnie na rowerach - informuje Michalina Kaźmierczak, specjalista ds. marketingu Galerii Leszno.

 

Stojaki rowerowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. W naszej ocenie Galeria Leszno przoduje w prorowerowe rozwiązania i zauważa problem cyklistów korzystających z obiektu.