ROWEROWE-LESZNO.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Budżet Obywatelski na półmetku

Email Drukuj PDF

Do 15 maja osobiście w urzędzie, za pośrednictwem naszych punktów lub przez Internet można głosować na zadania zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Miasta Leszna. Zachęcamy do oddawania głosów na rowerowe propozycje.

Lista wygranych zadań powstanie na podstawie uporządkowanej według listy, począwszy od zadania z największą ilością głosów do wyczerpania puli 300 tysięcy złotych. Więcej informacji o samym Budżecie znajdziecie na podstronie naszego portalu: Infrastruktura -> Budżet obywatelski

By zagłosować należy wypełnić wszystkie pola na karcie do głosowania [POBIERZ], w tym numer PESEL i nazwę zadania. Prawo do głosowania mają wyłącznie pełnoletnie osoby zameldowane na terenie Miasta Leszna, z zastrzeżeniem, że jedna osoba może oddać tylko jeden głos.  Portal Rowerowe-Leszno.pl zgłosił trzy następujące propozycje:

 

  • Podpórki dla cyklistów przy przejazdach rowerowych
  • Stojaki rowerowe dla szkół i śródmieścia
  • Samoobsługowe Stacje Naprawy Rowerów IBOMBO

 

Podpisy zbieramy w trzech sklepach rowerowych do specjalnie przygotowanych pudełek – Szawer (Al. Konstytucji 3 maja), Strefasportu.pl (ul. Cicha), Euro-Rower (ul. Grunwaldzka). Do tych punktów możecie przynosić już wypełnione karty lub je dopiero wypełniać.

Urząd Miasta Leszna umożliwia także głosowanie bezpośrednio „u siebie”, przy ul. Karasia 15, a także za pośrednictwem Internetu. Według procedury należy najpierw wydrukować kartę do głosowania oraz wypełnić ją i podpisać, a następnie zeskanować i wysłać e-mailem na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.