ROWEROWE-LESZNO.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Rowerowy Budżet Obywatelski

Budżet obywatelski 2016 - ZADANIE NR 9

Email Drukuj PDF

W ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Leszna na rok 2016 mieszkańcy zgłosili zadanie o nazwie: "Rowerowy zawrót głowy" - budowa wiaty rowerowej w II Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika z Lesznie z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi oraz Gimnazjum nr 4 w Lesznie, którego szacunkowy koszt oszacowano na kwotę 85 500,00 złotych. Zadaniu przypisano 9 numer.

 

Budżet obywatelski 2016 - ZADANIE NR 12

Email Drukuj PDF

W ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Leszna na rok 2016 mieszkańcy zgłosili zadanie o nazwie: Obniżenie (niwelacja) krawężników na przejazdach rowerowych i przejściach dla pieszych, którego szacunkowy koszt oszacowano na kwotę  130 860,00 złotych. Zadaniu przypisano 12 numer.

 

Budżet obywatelski 2016 - ZADANIE NR 14

Email Drukuj PDF

W ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Leszna na rok 2016 mieszkańcy zgłosili zadanie o nazwie: Oświetlenie ciągu pieszo-rowerowego na ul. Antonińskiej, podniesienie bezpieczeństwa ruchu mieszkańców Leszna, którego szacunkowy koszt oszacowano na kwotę 90 000,00 złotych. Zadaniu przypisano 14 numer.

 

Głosowanie na Budżet Obywatelski już od jutra

Email Drukuj PDF

Prezydent Łukasz Borowiak zdecydował o przyspieszenie procesu głosowania nad tegorocznym Budżetem Obywatelskim Miasta Leszna. Zmieniony harmonogram przewiduje głosowanie od 11 do 25 marca br. Zachęcamy do głosowania nad rowerowymi propozycjami.

BO 2016 – 18 wniosków, w tym 3 rowerowe

Email Drukuj PDF

Urząd Miasta Leszna opublikował listę zadań zakwalifikowanych do kolejnego etapu tegorocznego Budżetu Obywatelskiego, z której zostaną zrealizowane co najmniej pięć zadań. Na 18 dopuszczonych wniosków, trzy z nich są związane z rowerzystami. Głosowanie będzie trwać od 18 do 31 marca.

Strona 1 z 4